Chraňte svůj zrak


Máte rádi léto?
Během léta se před ostrým slunečním svitem chráníme několika způsoby. Pobýváme více ve stínu, požíváme studené nápoje a také se mažeme krémy s ochranným faktorem, abychom ochránili svou pokožku před poškozením. Také nosíme pokrývky hlavy, abychom se vyhnuli úpalu, ale chránit svoje oči zapomínáme. Přitom oči máme jen jedny a pokud dojde k jejich poškození, přijdeme o zrak úplně nebo zčásti. Proto bychom nejen během léta měli dbát i na ochranu očí.

sluneční brýle

Dámské sluneční brýle luxbryle.cz slouží jako módní doplněk i jako ochrana zraku. Horké sluneční paprsky na nás svítí po celý rok, jen v létě jde o něco intenzivnější záření. Proto bychom měli brýle nosit nejen v létě ale i v zimě. Jaké brýle vybrat? Zejména ženy chtějí pojmout brýle jako doplněk, který jim bude slušet a oživí nebo doplní jejich outfit. Takových brýlí je dnes na trhu celá řada. Sluneční brýle se vybírají zejména podle toho jak účinný mají UV filtr. Je důležité aby pohltily co nejvíce slunečního záření, protože právě kvalita filtru chrání naše oči.

žena v brýlích

Brýle se vybírají podle tvaru obličeje. Někdo chce mít brýle nenápadné, ale u slunečních brýlí se toleruje takový tvar, který je výrazný. Sluneční brýle můžete mít klidně přes půl obličeje. Při výběru brýlí dbejte na to, abyste měli brýle s co nejvyšším filtrem. Až teprve potom vybírejte design. Na prvním městě by měla být jejich kvalita. Úplně nejlepší jsou sluneční brýle s polarizačním filtrem, který dokáže pohltit sluneční záření, aniž by měnil barvy. Díky tomu uvidíte vše v nezměněné podobě, ale bez slunečních paprsků. Tento typ brýlí je velmi využívaný zejména řidiči z povolání, a pro svoje vlastnosti. U nás najdete velký výběr brýlí, a určitě zde najdete takové, které vám určitě budou slušet. K brýlím si rozhodně nezapomeňte koupit i pouzdro, které je ochrání před poškozením.