Nábytek ideální nejen do garsonek

Bydlení u nás nebylo nikdy vyloženě levné, avšak v posledních letech se jedná o velice drahou záležitost. Kvůli tomu musí lidé stále častěji žít menších obydlích, než by odpovídalo jejich počtu. Nevadí, když jeden člověk nebo pár okupují maličkou garsonku, ale rodiny s dětmi potřebují přeci jen něco většího. Pro správný vývoj dítěte je nezbytné, aby mělo dostatek prostoru pro sebe, kde si může hrát, potažmo vypracovávat úkoly do školy. V malých bytech však takovýto komfort obvykle vybudovat nelze. Jsou zde však i možnosti, jak i malé prostory trochu zvětšit.

Šatna

Kdo nechce nic platit, měl by se dát do velkého úklidu. Je potřeba vyhodit z bytu všechno neužitečné vybavení, bez kterého se domácnost obejde. Takto je reálné dosáhnout velkých výsledků. Ne vždy jsou ovšem dostačující. Pak je dobré začít přemýšlet o koupi vestavěných skříní Sten-skrine.

Tento druh nábytku, jak je již patrné z jeho názvu, není určen pro stání před stěnami, ale v jejich nitru. Díky tomuto jednoduchému, avšak vysoce účinnému fíglu se dají snadno uspořit další metry čtvereční. Člověk navíc nemusí mít ani obavy, že jsou jejich stěny nepoužitelná. Mimo nosných zdí je reálné zabudovat nábytek prakticky kamkoliv. Nevadí ani tvarově atypické stěny. Obecně platí, že čím více si člověk vestavěných skříní koupí, tím více prostoru dokáže doma vykouzlit. Tento druh nábytku je vhodný jak do komor, tak třeba i do ložnic a dětských pokojíčků. Svou práci odvede i v kancelářích.

Šaty

Na rozdíl od jiných druhů nábytku nejsou vestavěné skříně běžně k mání na prodejně, je nezbytné si je nechat vyrobit takříkajíc na míru. To není zase tak velký problém, jelikož tuto službu už dnes nabízí nejeden prodejce. Často má zákazník i možnost navrhnout si alespoň základy zcela svobodně dle svých vlastních preferencí. K tomuto účelu není potřeba mít nějaké zkušenosti s rýsováním. K návrhům se používají speciální aplikace, které jsou tak jednoduché a pochopitelné, že je pochopí i naprostý laik.