Rekonstruujeme nemovitost k pronájmu


Zdědili jste rodinný dům a chtěli byste jej pronajímat jako rekreační penzion? Obýváte v něm přízemí s odděleným vchodem a mohli byste nabídnout vašim hostům první patro a podkrovní místnosti? A máte možnost mít na zahradě bazén a poskytnout tak ještě atraktivnější možnosti k pobytu v přírodě? Pokud tomu tak je, anebo jsme tu naznačili model sice nikoli přesný, ale alespoň v něčem shodný a podobný, pak byste měli o svém záměru dát vědět na Internet například prostřednictvím virtuální prohlídky Virtual staging.

rodinný penzion

Virtual staging umožňuje prodávat nemovitosti například v původním stavu s tím, že vytvoříte iluzi stavu, jak to bude vypadat po případné rekonstrukci, a tím lze nalákat potřebnou klientelu ke koupi mnohem lépe, než z fotografií původního objektu. Virtual staging lze ale i využít pro situace, kdy již objekt rekonstruovaný je, a vy jej porovnáte s předchozím stavem, takto vaši klienti mohou snadno posoudit, jak moc jste na objektu zapracovali, co je tu nového a hezkého, lákavého k prozkoumání.

otevřená krajina

Porovnávat ruiny s moderním rekonstruovaným domem je velmi zajímavý počin, je to svým způsobem psychologický trik, jak vyvolat zájem někoho, kdo prozatím jen bloumá kolem a hledá něco, co by jej nějak zaujalo. A vězte, že rekonstruované domy, například rodinné penziony pro ubytování v horách s krásným výhledem do krajiny, patří k nejlákavějším cílům rekreantů, a to i přesto, že mají lidé v naší zemi možnost vycestovat do zahraničí k moři.

K virtuálním prohlídkám interiéru lze pochopitelně zařadit i exteriér, a spolu s ním využít možnosti létajících dronů, které poskytnou dokonalý obraz celkového prostředí, v němž se daný objekt nachází. Dron tak dokáže napomáhat jak poskytování ubytování, tak i v prodeji nemovitostí, jako jsou rekreační chaty, rodinné vily, pole, louky a lesy, stavební pozemky atp.