Renovace oblečení


Také se vám už někdy stalo, že jste si koupili oblečení a zjistili jste doma, že je děravé? A nechtěli jste ho reklamovat? Tak samozřejmě jste už také přišli na to, že si své oblečení doma můžete celkově renovovat anebo také opravovat. Já totiž moc ráda chodím do second handů a dalších obchodů, kde koupím často oblečení z druhé ruky. Nejenom oblečení kupuji z druhé ruky, ale také knihy a také hračky. Stejně hračky jsou takové, kdy to mého syna baví vždycky jenom tak dva měsíce a potom ho to nebaví. Takže já potom tyto hračky také pošlu dál a je to vlastně už z třetí ruky, jenomže hračky stále slouží. Alespoň takhle šetříme planetu od zbytečného plastu. Abych se ale vrátila k látkám.

Barevné moderní látky.

Pokud budete chtít opravit nějaké krásné oblečení. Tak samozřejmě k tomu budete potřebovat různé dekorační látky. Já mám doma opravdu spoustu dekoračních látek. Nejvíce jsem si oblíbila takovou látku, která vypadá jako u růžová kožešinka anebo růžový plyš. Tohle se mi opravdu líbí a řeknu vám, co jsem teďka naposledy opravovala. Měla jsem krásný svetr z merino vlny. Byl hodně zateplený a uvnitř měl umělý kožíšek. Chtěla jsem, aby mi rychle uschnul. Já totiž peru takovéto svetry pouze na dvacítku a jenom na třicet minut. Chtěla jsem, aby rychle uschnul, tak jsem ho dala ke krbu, kde hořel oheň.

Bílá dekorační krajka.

Když jsem ho měla asi dvacet centimetrů od kamen, tak se mi bohužel někde propálil. A takový zápach! Jenomže já zrovna v té době měla rýmu, takže jsem ten zápach poznala opravdu až pozdě. Doma byl ještě můj malý syn a už jsem mu pěkně vyčetla. Proč on mi neřekl, že tady něco smrdí. On mi řekl, že na to zapomněl. Takže tady vidíte, že dekorační látky se vám budou hodit. Dekorační látky se budou hodit, i když si třeba pro pálíte oblečení a budete ho chtít nějak renovovat, protože mě ten svetr z merino vlny stál dva tisíce korun a je opravdu škoda ho jenom tak vyhodit.