Kam vystěhovat vybavení domu při výstavbě podlahového topení

Zaslechli jste od svých známých dobré reference na podlahové topení a byli jste se tam také podívat a projít se bosou nohou po vyhřívaném povrchu? Právě pro bosá chodidla je to učiněný balzám, svým způsobem to částečně nahrazuje reflexní masáž, kdy se procházíte sem a tam po teplém povrchu, přičemž právě teplo ještě více stimuluje reflexní plošky a může mít velmi příznivý vliv na vnitřní orgány.

regulační ventil topení

Zhotovení podlahového vytápění není v současné době nic neobvyklého, jednoduše oslovíte instalatérskou firmu, která to provádí, a domluvíte se na vhodném termínu. Instalatéři vás ani nemusí upozorňovat na to, že je zapotřebí z dotyčných prostor vše vystěhovat. Většinou i předměty zavěšené na zdi, aby nepřekážely a náhodným pádem neměly na instalaci zařízení negativní vliv.

skladový kontejner

Ovšem kam všechno vystěhovat, když není kam? Když není dostatek volného místa v garáži, na půdě, ve sklepě či v kůlně? Můžete vaše věci odvézt k někomu blízkému, anebo ke stěhovákům do úložných prostor, ale pokud budete potřebovat například v úterý vyprostit z krabice teplé boty, ve středu budete hledat svou oblíbenou knihu a ve čtvrtek vás napadne nějaká tvůrčí činnost s dětmi, kterou jste plánovali už dlouho, ale nářadí nemáte po ruce, nýbrž dvacet kilometrů daleko odtud, budete každý jeden jezdit čtyřicet kilometrů jen kvůli každé maličkosti?

Máme lepší nápad. Pronájem skladových kontejnerů z Prahy. Jsou to ocelové přepravní a skladovací boxy, v nichž se přepravuje různé zboží na lodích či v kamionech po celém světě, a uvnitř je vše bezpečně uloženo a chráněno před povětrnostními vlivy.

Kontejnery jsou k dispozici celoročně a na různě dlouhý časový interval, třeba i na několik měsíců. Necháte si kontejner přistavit přímo před dům, ke vchodovým dveřím, a můžete pak velice pružně jeho vnitřní prostory navštěvovat.