Kovářství ArtSmith Praha


Potřebujete vyrobit nějakou věc z oboru kovářství v Praze? Neváhejte kontaktovat firmu ArtSmith v Praze! ArtSmith je umělecké kovářství a zámečnictví. Vyrábí veškeré druhy bran, včetně branek, oplocení, bezpečnostní dveře a mříže a schodiště včetně zábradlí. Snaží se všechny zakázky od zákazníků realizovat kompletně, aby tím ušetřili čas nejen sobě, ale právě i zákazníkům. Proto spolupracují i s ostatními řemeslníky. Snaží se vyhovět a vyjít vstříc opravdu všem, takže i když máte vlastní nápad nebo jen obrázek toho, co byste chtěli, není problém. Zkušení kováři se do toho pustí. Píší o sobě, že práce s kovem je pro ně vždy velkou výzvou a používají kvalitní materiál.

kovářství

A něco málo o firmě ArtSmith: společnost tvoří absolventi oboru umělecký kovář a zámečník ze střední školy SOŠ v Praze. V roce 2012 se rozhodli spojit síly, a tak vznikla společnost ArtSmith. Sami tvrdí, že od začátku založení je jejich hlavní prioritou dělat jejich práci poctivě, z kvalitních materiálů, a hlavně cenově dostupnou, což je pro většinu zákazníků hlavní v dnešní době. Během svého působení na trhu získali opravdu hodně spokojených zákazníků a navázali spolupráci se spoustu firmami. Jejich výroba se dělí do tří odvětví: první je kovovýroba. Zde naleznete širokou nabídku kovových bran, mříží a zábradlí.

brána

Kov je zpracováván za tepla, jde tedy především o ruční práci s možností využití strojní techniky. Další odvětví je zámečnictví: také často označována jako kovovýroba, ale jde především o vyrábění předmětů z oceli. Výrobky jako brány, zábradlí a mříže z oceli vyrábí chytré, počítačem ovládané moderní stroje CNC. Tato společnost nenabízí jen kovovýrobu! Ale nabízí také různorodé práce s kovy – jako je soustružení, svařování, povrchové úpravy a další. Posledním odvětvím je restaurování, což je vlastně opravení starých výrobků. Často trpí historické památky kvůli povětrnostním podmínkám, takže restaurování je poté nutný proces k jejich obnově. Pokud máte zájem, neváhejte kontaktovat firmu na stránce ArtSmith.