Naše práce

Také se vám už určitě někdy stalo, že jste potřebovali pomoct v kuchyni anebo také v koupelně či někde jinde? A to mám na mysli hlavně to, že se vám třeba stala nějaká nehoda, kdy vám třeba praskl vodovod anebo šňůra od pračky anebo zasekla se vám toaleta. Věřte mi, je to velice nepříjemné, protože kolikrát se mi tohle? Vždycky se to stane v úplně nejméně vhodnou situaci! A to například tak, že když jsem měla pozvané hosty k nám na oslavu, když moje maminka slavila sedmdesátiny, tak se mi zasekl záchod a vůbec nešel ničím spravit. Dávala jsem tam jedlou sodu, prolévala jsem to savem a také otcem, ale absolutně nic nepomáhalo.

Znáte tuto práci?

Ani nevíte, jak jsem z toho byla zoufalá. Samozřejmě, že mě napadly instalatéři. Jenomže já jsem zrovna měla před výplatou, takže jsem neměla korunu navíc, navíc jsem utratila sedm tisíc korun za oslavu maminčiných narozenin. Takové narozeniny jsou jenom jednou za život, navíc se sjela opravdu celá rodina a také všichni známí. U nás doma jich mělo být dvacet pět lidí. Naštěstí máme velikou zahradu, takže to bylo opravdu skvělé, že se tam vážně všichni vešli. Byla jsem z toho opravdu, ale nešťastná. Logicky jsem musela volat instalatéry. A protože bydlím v Praze, tak se mi hodil instalatér z Prahy. Je skvělé, že instalatér z Prahy tady byl opravdu za chvíli.

Umělecká socha.

A sice si za to vzal příplatek, protože tohle byla opravdu nutnost. Byla to skoro jako pohotovost. Takže mě opravdu těší, že jsou mezi námi také ještě pracovníci a další lidé, kteří také počítají s tím, že se lidem v nevhodný okamžik také něco rozbije nebo porouchá, co potřebuje okamžitě neodkladnou nápravu. Byla jsem opravdu ráda, takže jsem také ještě s dovolením pozvala tohoto pana instalatéra na oslavu. A dal si u nás kávu. Vzal si dva zákusky a já byla ráda, protože jsem ho alespoň takhle ještě mohla potěšit. Nakonec to dopadlo tak, že jsem mu dala také opravdu vysoce kladné recenze na internet, protože se mi velice líbilo, jak tento pan instalatér z Prahy pracoval a jak také komunikoval. Byl opravdu slušný a jeho práce byla opravdu na jedničku.