S instalatérskou firmou můžete výrazně ušetřit

S profesionální firmou ušetříte Kanalizace instalatéři starosti i peníze, tak toto úvodní „motto“ by mělo platit všude tam, kde jsou ve hře skuteční profíci, kteří své řemeslo ovládají na výbornou. Mohou to být v podstatě jakékoli profese, počínaje elektrikářem a konče třeba stěhováky. Proč si zvolit raději postup s těmito lidmi a dát jim přednost před kutilskou anabází?

vodovodní potrubí

Profesionální instalatér – instalatérský obor je velmi obsáhlý a zahrnuje v sobě jak rozvody vody, tak i topení a plyn. Už jen toto pouhé rozčlenění vyžaduje nejen řadu znalostí a dovedností, ale také technického vybavení. Pokud si bude chtít kutil zároveň nainstalovat plynovou karmu, vyměnit vadný radiátor a zavést vodu do koupelny, bude potřebovat svářecí soupravu plamenem (autogen), svářečku polypropylenového potrubí a další speciální nářadí, nástroje a pomůcky, což obnáší poměrně velkou finanční investici.

kanalizační trubky

Úniky vody – když vám praskne voda ve zdi a vytvoří se na ní mapa, bez znalosti a využití moderních metod formovacího plynu a poslechových tyčí Hykron budete odkázáni na pouhé vizuální hledání místa závady. To také může znamenat oklepání omítky na více než polovině zdiva, a v případě topení v podlaze je to přímo bytový horor – musíte všechno vybavení vynést ven a pracně bourat metr po metru podlahový beton. Instalatéři najdou místo úniku vody během krátké doby velice přesně, aniž by bylo nutné něco někde bourat.

Kanalizace – když se vám ucpe doma záchod a nedá se to prorazit gumovým zvonem, může vás to svézt na scestí, kdy sáhnete po brutálnějších metodách, například zkusíte do otvoru prostrkávat ocelové pero. To se vám může někde cestou zaseknout nebo poškodit potrubí a naděláte víc škody, než užitku. Problém totiž může být až v kanalizaci, a na tu musí dorazit instalatérský havarijní servis s tlakovou vodou nebo frézovacími hlavicemi, které například likvidují kořenový bal okolní vegetace, prorůstající do kanalizačního potrubí.