Pivo v lahvích

Různé obaly

V naší zemi je pivo velmi oblíbeným nápojem, protože jak průzkumy ukazují, tak patříme mezi země, kde se na jednoho člověka vypije nejvíce litrů tohoto nápoje. Lidé si mnohdy chodí na čepované do oblíbené hospody, protože zde můžou být se svými přáteli a užívat si tak volný čas.

pivo ve džbánku

Mnohdy se tu dají dělat i různé aktivity jako třeba hrát šipky, takže tohle místo má rozhodně něco do sebe. Ne každý však do hospody chodí, nebo zrovna nemá čas, a proto přichází nákup oblíbeného nápoje domů. Máme při tom hned několik možností, v jakém obalu si ho koupit. Nejlépe je na tom sud, ovšem u takového plastu dopadly výsledky nejhůře, takže to není obal na dlouhodobé skladování. Sklo dopadlo dobře, přičemž řadě lidem to z něj také nejvíce chutná, proto volí basu piv právě s lahvemi. Hned po sudu se umístila plechovka, která nepropouští světlo a je dokonale uzavřená. Setkáme se s ní také u ovocných a nealkoholických piv.

Přeprava

Kdybychom naskládali skleněné lahve jen tak na paletu a svázali fólií, tak by jejich přeprava nemusela dopadnout vůbec dobře. Přeci jen během ní mohou působit různé rázy a stát se kde co, takže celý náklad by mohl být snadno poškozen. Proto se používají plastové přepravky na pivo https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/npojov-pepravky, do kterých se lahve snadno naskládají a jsou tak z velké míry chráněny, protože se jedná o takovou bytelnou krabici s žebry bez víka. Navíc jsou zde rukojeti, takže celou přepravku můžeme vzít a přemístit.

lahve od piva

Navíc se můžou skládat na sebe, takže na paletu se nám vleze spousta lahvových piv. Provedení jsou různá, takže můžete vybírat podle konstrukce, a hlavně podle toho, pro jak velké lahve je produkt určený. Společnost nám dokáže dost takové přepravky, na kterých budou potisky, takže zde může mít třeba logo našeho pivovaru. Vypadá to lépe než jednobarevná krabice, a navíc je to i reklama, protože lidé si jich budou všímat v obchodech.