Telefon bude jako nový


Telefon je pro většinu lidí nepostradatelný pomocník, který člověku usnadňuje život. Je to víc zařízení v jednom, a právě proto jsou současné telefony tak oblíbené a jen ztěží najdete někoho, kdo má ještě starší telefon s tlačítky. Vůbec nejpopulárnější výrobce telefonů je Apple, protože jsou to nejen designově povedené telefony, ale hlavně jsou kvalitní jak po stránce softwaru, tak po té hardwarové. Tělo iPhonů je pevné, nikde nic nevrže a displej je sice dotykový, ale je tvrdý a má dobrou odezvu.

iphone obaly

Apple vyrábí více typů telefonů. Nejdražší modely stojí skoro 50 tisíc korun, nejlevnější potom okolo 25. Jde o telefon s označením mini, který má nejmenší rozměry ze všech telefonů. Na tom, jaký model máte, příliš nesejde. Pokud si totiž rozbijete displej u jakéhokoliv typu, bude vás to stát několik tisíc, a displej si budete muset nechat vyměnit ve značkovém servisu, jinak přijdete o záruku. V případě staršího telefonu je to jedno, ale značkový servis vám zajistí lepší služby.

obaly na telefon

I záda se mohou rozbít
Některé iPhony jsou vyrobeny z plastu, ale těch moc není. Další modely byly vyrobeny se skleněnými zády, a nejnovější modely jsou vybaveny kovovým tělem. Snadno poškodit se dají všechny. Stačí trocha neopatrnosti a telefon musí do servisu. Pokud jste majitelem novějšího modelu, bude oprava drahá. Záda telefonu se poškrábou celkem rychle, a pokud máte v plánu telefon prodat hned co vyjde novější typ abyste si ho mohli koupit, je potřeba mít telefon v co nejlepším stavu.

Nedílnou součástí vybavení vašeho telefonu by měl být obal na iPhone Ipouzdro, který ho dokáže ochránit před menšími i většími škrábanci. Díky obalu se telefon nerozbije ani když spadne, protože obal ochrání spolehlivě celá záda. Pro ochranu displeje je potřeba mít nalepené tvrzené sklo, které byste měli na mobil nalepit ihned po rozbalení z krabice.