Vytvořte si vlastní přehoz na postel a závěsy v ložnici


Také vám nevyhovuje skladba sortimentu přehozů na postele a dekorativních závěsů? Stalo se vám v poslední době například to, že jste chtěli mít na posteli nádherný vínový přehoz, a ze stejného materiálu i závěsy, ale nepodařilo se vám takový komplet pořídit? Šikovná švadlena by vám na to odpověděla docela prostě: „Pořiďte si šicí stroj a vytvořte si vše, co potřebujete, sami pouze z látkové metráže“. Dekorační látky pořídíte v mnoha pestrých variantách a je docela pravděpodobné, že si z nich vyberete tu pravou, co vám pasuje do vaší ložnice, anebo si vyberete třeba dvě nebo tři a vytvoříte sady, které budete různě obměňovat a vaši ložnici tak vtisknete pokaždé jinou vizáž. Měnit závěsy a přehoz na vaše lůžko lze i podle nálady, prostě se naráz jednoho dne rozhodnete, že vám zrovna vyhovuje zelená, a jakmile vás již omrzí, prostřídáte ji třeba bílou nebo růžovou.

moderní ložnice

Ať už si vyberete mikroplyš, satén nebo fleece, každá z látek vám projde rukama a vtisknete do ní svou energii. Zhotovíte si výrobek přesně na míru, takže už žádné přizpůsobování trhu a výrobcům, kdy máte například u postele taburet o nestandardních rozměrech i tvaru pětiúhelníku, k němuž pětiúhelníkový přehoz nikde nenajdete.

dekorační látka

Obrovskou výhodou šití z metráže dekoračních látek je jejich pestré využití. Nejste tedy vázáni jen na přehozy a závěsy, ze stejného materiálu si můžete zhotovit i oděvy, dečky, přikrývky, pelíšky pro vaše domácí mazlíčky anebo výbavu pro miminka. A jste-li prozatím ve svém rozhodnutí váhaví, zkuste se pozeptat někoho šikovného, kdo takto postupuje již řadu let, jak zábavná je tato tvůrčí činnost, a zda jej naplňuje štěstím. Zřejmě vám odpoví, že si stěží dovede představit, že by nemohl nebo nesměl šít na stroji podle vlastních představ, vlastní invence a touhy mít doma to, co se mu opravdu líbí.